Globe Auto Industry Co., Limited

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPlastikowe pierścienie piasty

Czarne koła Pierścienie z tworzywa sztucznego z piastą 10 mm grubości dla BMW / AUDI / BENZ

Czarne koła Pierścienie z tworzywa sztucznego z piastą 10 mm grubości dla BMW / AUDI / BENZ

  • Black Wheel Spigot Plastic Hub Rings 10 Mm Thick For BMW / AUDI / BENZ
  • Black Wheel Spigot Plastic Hub Rings 10 Mm Thick For BMW / AUDI / BENZ
  • Black Wheel Spigot Plastic Hub Rings 10 Mm Thick For BMW / AUDI / BENZ
 • Black Wheel Spigot Plastic Hub Rings 10 Mm Thick For BMW / AUDI / BENZ

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: GWA

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 500SZT
  Szczegóły pakowania: Pudełko kartonowe
  Czas dostawy: 30 dni roboczych
  Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 1000000pcs na miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  materiał: Z tworzyw sztucznych Kolor: Czarny
  Gruby: 10 mm Dopasowanie: BMW, AUDI, BENZ, Jeep, Landrover i więcej
  High Light:

  plastic wheel hub centric rings

  ,

  car wheel ring

  Plastikowe pierścienie piasty, pierścienie centryczne, pierścienie czopowe do wszystkich zastosowań, elementy wyposażenia BMW, AUDI, BENZ, Jeep, Landrover i więcej

  Co to jest centryczny pierścień koncentryczny?

  Pierścień centryczny jest urządzeniem używanym z felgami i jest instalowany między piastą koła a felgą. Celem pierścienia centrycznego piasty jest wypełnienie pustej przestrzeni między piastą koła a środkowym otworem obręczy. Pierścienie centryczne są zwykle wykonane z trwałego przemysłowego plastiku. Pierścienie centryczne są również wykonane z aluminium.

  Ulepsz wyposażenie i równowagę kół na rynku wtórnym za pomocą pierścieni centrycznych

  Do czego potrzebne są pierścienie centryczne?
  Pierścienie centryczne są potrzebne, gdy otwór na piaście (otwór środkowy) na obręczy jest większy niż piasta koła samochodu. Producenci obręczy celowo robią pierścień piasty jak największy dla obręczy, biorąc pod uwagę otwór piasty, aby umożliwić sprzedawanie tych samych felg do różnych modeli samochodów za pomocą centrycznych pierścieni piast.

  Pierścienie centryczne są zwykle potrzebne tylko do felg posprzedażnych, ponieważ oryginalne obręcze zwykle mają otwór centralny odpowiedniej wielkości. Zwykle pierścienie centryczne piasty są używane z felgami ze stopów lekkich, ale czasami felgi stalowe mogą wymagać pierścieni centrycznych piasty.
  Celem pierścienia centrycznego jest idealne centrowanie koła ze stopu do piasty koła, a tym samym zapobieganie wibracjom kierownicy podczas jazdy i drżenie, które zwykle pojawia się przy prędkościach rzędu 40-60 mph.

  Pomiar i instalacja pierścieni centrycznych piasty

  Jak wybrać odpowiedni pierścień centryczny o odpowiednim rozmiarze

  Rozmiar środkowej obręczy zależy od dwóch czynników: od środkowego otworu obręczy i średnicy zewnętrznej piasty koła samochodu. Na przykład, jeśli średnica piasty koła wynosi 72,6 mm, a otwór środkowy koła wynosi 74,1 mm, potrzebny jest między pierścieniem centrycznym o średnicy 1,5 mm, więc właściwy rozmiar wynosi 74,1 - 72,6 mm.

  1. Pomiar środkowego otworu obręczy: Zazwyczaj felgi nie mają oznak środkowego otworu, więc musisz go sam odkryć. Jeśli felga jest nowa, rozmiar może znajdować się na paragonie lub u sprzedawcy, w przeciwnym razie należy samemu zmierzyć dziurę. Ponieważ suwmiarki zazwyczaj nie mieszczą się wewnątrz koła, pomiar należy wykonać za pomocą linijki lub taśmy mierniczej. Zmierzyć, tak dokładnie, jak to możliwe, rozmiar otworu koła koła i wybrać najbliższy rozmiar ze stołu. Rozmiar otworu w środku koła oznacza większy wymiar pierścienia, tj. Zewnętrzny pomiar.

   Wskazówka: Podczas pomiaru otworu w środku koła możesz użyć papieru, na którym oznaczyłeś wnętrze otworu tak dokładnie, jak to możliwe, a następnie zmierzyć odległość od papieru, na przykład za pomocą taśmy mierniczej.
  2. Pomiar piasty koła samochodu: Rozmiar piasty koła samochodu jest zwykle wskazany w instrukcji obsługi samochodu. Można to łatwo znaleźć, pytając przedstawiciela danej marki samochodu, sprzedawcy lub szukając w Internecie. Wewnętrzny pomiar piasty koła jest również łatwy do zmierzenia; zdejmij koło i zmierzyć średnicę zewnętrzną piasty koła za pomocą suwmiarki. Do pomiaru można również użyć taśmy mierniczej lub linijki. Zmierzyć zewnętrzną średnicę tak dokładnie, jak to możliwe i wybrać najbliższy rozmiar z tabeli rozmiarów. Rozmiar piasty koła samochodu jest mniejszy, wewnętrzny rozmiar pierścienia mocującego.
  3. Jeśli pomiary nie są wystarczająco bliskie (~ 0,5 mm) do rozmiarów magazynków, twój rozmiar jest rzadki i wtedy należy go dostosować. Dostosowany zestaw można zamówić, wprowadzając pomiary, tak dokładnie, jak to możliwe, w niestandardowym polu zamówienia znajdującym się na naszej stronie głównej. Jeśli zamówisz spersonalizowany zestaw, pomiary muszą być również dokładne.

  Piasty pierścieniowe są niezwykle łatwe w montażu, wystarczy postępować zgodnie z następnymi instrukcjami!

  Oczyść centralne otwory obręczy i piasty kół samochodu. Popchnij centryczne obrzeże do środkowego otworu obręczy. Ważne jest, aby pierścień był prawidłowo ustawiony. Gdy pierścień centrujący jest przymocowany do obręczy, zamontuj koło na samochodzie.

  1. Podnieś samochód za pomocą podnośnika podłogowego, dopóki nie podniesiesz koła, na którym chcesz zamontować pierścień piasty z ziemi. Wspieraj samochód za pomocą stojaka podnośnika, gdy koło ma wystarczający prześwit, abyś mógł go zdjąć z samochodu.
  2. Zrywaj nakrętki z koła za pomocą narzędzia czterokierunkowego. Zdejmij każdą nakrętkę z obręczy, aby umożliwić zwolnienie koła z samochodu.
  3. Wyciągnij koło z samochodu obiema rękami. Jeśli twoje koło stało się zardzewiałe lub brudne, możesz poczuć pewien opór; mocno zdejmij koło.
  4. Przeprowadź ściereczkę szmerglową wokół piasty pośrodku śrub z łebkami, aby ją oczyścić. Pierścień będzie ściśle pasował do piasty; jeśli pozostaną jakiekolwiek zabrudzenia lub pozostałości, nie będzie można pobrać go na piastę.
  5. Trzymaj pierścień piasty tuż przed piastą i wsuń go. Sprawdź, czy pierścień jest całkowicie osadzony na piaście, aby dokończyć instalację. Zamontuj pozostałe pierścienie piasty w ten sam sposób.

  Teraz dostępne są następujące rozmiary, które można zamówić:

  Jeśli nie masz pewności, który zestaw niestandardowy jest Ci potrzebny, skontaktuj się z nami lub jeśli masz wymóg niewymieniony w poniższej tabeli, z przyjemnością przedstawimy Ci cenę. Proszę nie zapomnieć o tym, czy jest to aluminium lub plastik (Poly-Carbonate), który chciałbyś, abyśmy zacytowali.

  Szczegóły kontaktu
  Globe Auto Industry Co.,Limited

  Osoba kontaktowa: Mr. Jimmy

  Tel: 86-574-88119302

  Faks: 86-574-56877955

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)