Globe Auto Industry Co., Limited

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Globe Auto Industry Co.,Limited Informacje kontaktowe

Certifications
dobra jakość Przekładki kół ATV na sprzedaż
dobra jakość Przekładki kół ATV na sprzedaż
Customers Reviews
Im Online Czat teraz

Globe Auto Industry Co.,Limited

Adres : No.555 Changshou South Road, Ningbo, Chiny, 315100
Adres fabryczne : No.555 Changshou South Road, Ningbo, Chiny, 315100
Czas pracy : 9:00-5:30(czas Pekinie)
telefon służbowy : 86-574-88119302(Czas pracy)   86--13506695557(niedziałające czas)
Faks : 86-574-56877955
Skontaktuj się z nami :
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
(0 / 3000)

Osoba kontaktowa : Mr. Jimmy
Stanowisko : Manager
telefon służbowy : +86 574 88119302
CO SŁYCHAĆ : +8613506695557
Skype : sjmsjm1979@hotmail.com
WeChat : 13506695557
E-mail : jimmy@globewheelacc.com
Osoba kontaktowa : Mr. Frank
Stanowisko : Sales
telefon służbowy : +86 574 88231535-802
E-mail : frank@globewheelacc.com
Osoba kontaktowa : Mr. Blazer
Stanowisko : Sales
telefon służbowy : +86 574 88231535-801
E-mail : blazer@globewheelacc.com
Osoba kontaktowa : Miss. Elsa
Stanowisko : Sales
telefon służbowy : +86 574 88231535-804
E-mail : sales@globewheelacc.com
Osoba kontaktowa : Mrs. Jenny
Stanowisko : Account
telefon służbowy : +86 574 88115516
E-mail : jenny@globewheelacc.com
Osoba kontaktowa : Mrs. Lily
Stanowisko : Documents
telefon służbowy : +86 574 88231535-803
E-mail : Min@globewheelacc.com
Szczegóły kontaktu
Globe Auto Industry Co.,Limited

Osoba kontaktowa: Mr. Jimmy

Tel: 86-574-88119302

Faks: 86-574-56877955

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)